Mi smo kvalitetniji od Talijana i bliži smo pobjedi
'Realove desetke su svi veliki igrači, a taj broj mi je najdraži'
PRIJATELJSKA UTAKMICA
Golom Jovetića Inter slavio protiv Lyona, nasupili Perišić i Brozović
NAJVEĆI POMAK OSTVARIO IVAN DODIG
Marin Čilić zadržao šesto mjesto ATP ljestvice, umaški pobjednik Rubljev u Top 50
PRIJATELJAKA UTAKMICA
United bolji od Reala nakon penala, Kovačić neprecizan s bijele točke
GOLD CUP
Nogometaši Jamajke šokirali favorizirani Meksiko i plasirali se u finale Gold Cupa
PRVA HNL
Inter - Hajduk 2-2 Hajduk je treći sa četiri boda, koliko ima i četvrtoplasirani Inter.
FRANCUSKA
Četvrti 'Tour' za Froomea, Kišerlovski 31., Đurasek 50. Zelenu majicu namijenjenu najboljem sprinteru i točkastu majicu za najboljeg penjača osvojili su vozači iz momčadi Sunweb, Australac Michael Matthews i Francuz Warren Barguil. Obojica su osvojila po dvije etape na ovogodišnjoj utrci i uvjerljivo osvojili natjecanja u tim kategorijama.
SP PLIVANJE
Dva zlata za Ledecky, Sjostrom sa svjetskim rekordom ostala bez medalje Sun Yang je do trećeg uzastopnog zlata na 400m slobodno stigao u vremenu od 3:41.38 minuta i tako se revanširao Australcu Macku Hortonu za poraz u finalu prošlogodišnjih Olimpijskih igara u Rio de Janeiru. Horton je u Budimpešti osvojio srebro sa 2.47 sekundi slabijim vremenom od Yanga, dok je do bronce stigao Talijan Gabriele Detti, on je za Hortonom zaostao tek osam stotinki.
NOGOMET
Poraz Brondbya Utakmica Brondby - Hajduk igra se u četvrtak s početkom u 20 sati.