FUTSAL
Španjolci pobijedili Ruse nakon produžetaka i osvojili EP Junak susreta bio je Lozano, koji je zabio dva pogotka za Španjolsku u pobjedi 3-1.
LA PRIMERA
Osasuna pobijedila Barcelonu i približila Real naslovu prvaka! Na zaleđenom terenu u Pamploni domaćini su iskoristili loš dan europskog prvaka i već su u prvom dijelu vodili s 2:0, a do kraja je bilo 3-2.
NEISKUSTVO
Izbornik Stanković nakon poraza: Ponovili smo greške kao protiv Rusije 'Još smo zeleni, ali pokazali smo da se možemo nositi sa najboljima', rekao je izbornik.
NAPOKON
Niko Kranjčar zabio pogodak u pobjedi Tottenhama! Hrvatski reprezentativac igrao je svih 90 minuta u pobjedi od 5-0 protiv Newcastlea.
ŠTETA
Hrvatska futsal reprezentacija bez medalje, Italija slavila 3-1 Bajci je došao kraj, naši mladići nisu mogli protiv iskusnijih profesionalaca iz Italije.
NOVA IDEJA
Hrvatski nogomet poput engleskog - uvodi se Liga kup! Pobjednik bi se plasirao u Europu umjesto kluba koji bi završio na trećem mjestu u prvenstvu.
PREMIERSHIP
VIDEO Manchester United svladao rivala Liverpool 2-1 Junak pobjede bio je Wayne Rooney koji je u samo dvije minute (48, 50) srušio Liverpool.
EP
Mali nogomet: U Zagrebu održan ždrijeb dodatnih kvalifikacija za SP EP završava danas u zagrebačkoj Areni susretima Hrvatska - Italija za treće mjesto od 18.30 sati, te finalom između Španjolske i Rusije u 21 sat.
SVJETSKI KUP
Ivica Kostelić 29. u spustu u Krasnoj Poljani Za pobjednikom, Švicarcem Beatom Feuzom Kostelić je zaostao 2,67 sekundi.
NHL
Red Wingsi nadomak rekorda: 19 domaćih pobjeda za redom Vratar Red Wingsa Joey MacDonald obranio je čak 29 udaraca i ponudio priliku suigračima za produžetak niza putem kaznenih udaraca.