WTA LISTA
Pet hrvatskih tenisačica među prvih 100 Vrh ljestvice je bez promjena. Prva je Španjolka Garbine Muguruza, druga je Rumunjka Simona Halep, a treća je Ukrajinka Elina Svitolina.
ATP LISTA
Marin Čilić peti Ivo Karlović je napredovao jedno mjesto, sa 49. na 48, dok je Borna Ćorić zadržao prošlotjednu 56. poziciju. Viktor Galović se popeo dva mjesta i sada je 237. tenisač svijeta, a Ivan Dodig je ostao na 295. mjestu.
EUROBASKET
Košarkaši Slovenije osvojili naslov europskih prvaka U završnici susreta zbog bolova na slovenskoj klupi je ostao i Gorana Dragić. No, tada se ukazao Klemen Prepelić koji se prometnuo u junaka, te je donio Sloveniji zlato.
LA LIGA
Pobjeda Las Palmasa i ozljeda Halilovića Hrvatski veznjak Alen Halilović igrao je do 37. minute za Las Palmas, kada je napustio teren zbog ozljede. Do tada je bio prilično aktivan u napadačkim akcijama Las Palmasa, a u 6. minuti njegov udarac u gornji desni kut zaustavio je vratar gostiju.
BUNDESLIGA
Andrej Kramarić ponovno asistent U 6. minuti Kramarić je odlično uposlio Sandra Wagnera, koji pogađa glavom za 1-0. Mogao se Kramarić upisati i u strijelce, ali njegov pokušaj glavom u 62. minuti nije bio precizan. U prva dva kola Bundeslige Kramarić je bio strijelac, a u posljednja dva asistent.
DAVIS CUP
Kolumbija - Hrvatska 1-3 Pobjednički bod donio je Marin Čilić pobjedom nad najboljim kolumbijskim igračem Santiagom Giraldom u tri seta 6-3, 6-4, 6-4, pa je Marin postao junak naše pobjede u Bogoti s oba pojedinačna trijumfa i onim presudnim u paru s Nikolom Mektićem.
PRVA HNL
Hajduk - Rijeka 0-2 Prvak Rijeka dobila je u Splitu 'Jadranski derbi' i ostala za petama Dinamu, dok je Splićanima s dva gola presudio junak dvoboja Heber.
EUROBASKET
Španjolci osvojili broncu U večerašnjem finalu u 20.30 sati sastaju se Slovenija i Srbija.
PREMIERSHIP
Chelsea i Arsenal 0-0 Arsenal je uspio ostati nepobijeđen kod prvaka, a mogao je i do pobjede da je šut Aarona Ramseya umjesto na vratnici završio u mreži. Tri minute prije kraja isključen je branič Chelsea David Luiz.
UZ PRIGODNI SUDAR
Hamiltonu VN Singapura, Vettel odustao Hamilton je proslavio 60.pobjedu u karijeri i sedmu ove sezone, a mjesto na podiju još su osigurali Australac Daniel Ricciardo (Red Bull) i Finac Valtteri Bottas (Mercedes).