SERIE A
Lazio pobijedio Cagliari i na korak je do plasmana u Ligu prvaka Napoli je remizirao s Catanijom 2-2, a Lazio je pobijedio Cagliari 1:0.
OLD FIRM
Rangersi 'spasili' sezonu pobjedom od 3-2 protiv Celtica Vodili su Rangersi 3-0, ali Celtic je ipak uspio smanjiti zaostatak.
INTERVJU
Zdravko Mamić najavio Bilićev odlazak i dolazak Tomasova u Dinamo Mamić otkrio što se očekuje u nogometu nakon ljeta.
FORMULA 1
Alonso slavio u Maleziji iako je krenuo s osme startne pozicije Španjolac je vodeći u ukupnom poretku, drugi je Hamilton, a treći pobjednik prve ovosezonske utrke Britanac Jenson Button.
POŠTENJE
Pep Guardiola ljut jer Pique nije kažnjen jednako strogo kao Pepe! 'U ovoj fazi natjecanja svi su vrlo sumnjičavi', rekao je Guardiola i zatražio jednak tretman za sve.
NHL
Philadelphia Flyersi 16. put u posljednjih 17 godina osigurali doigravanje To im je pošlo za rukom nakon što su pobijedili Montreal Canadiense 4-1.
NBA
VIDEO Bullsi pobijedili Raptorse sa zvukom sirene Luol Deng je zabio zadnji koš i nakon produžetaka donio slavlje od 102-101 svojoj momčadi.
ATP
Del Potro prejak za Karlovića u drugom kolu turnira u Miamiju Argentinac je slavio sa 5:7 i 5:6 protiv našeg tenisača.
RUKOMET
Zagreb CO pobjedom nad Makedoncima u četvrtfinale Lige prvaka Ždrijeb četvrtfinala Lige prvaka je u utorak u Beču, a prve utakmice sredinom travnja.
PREMIER LIGA
Manchester Cityju jedva do boda u Stokeu, ali dovoljno za povratak na prvo mjesto Manchester United koji u ponedjeljak dočekuje Fulham.