'VJERUJ'
Pogledajte kako su Delije čestitale Prosinečkom 43. rođendan! Delije su tim povodom napravili petominutni video znakovitog naziva 'Vjeruj'.
NBA LIGA
VIDEO Dallas iznenadio Celticse, Clippersi svladali Miami Kobe Bryant je sinoć, drugu večer zaredom, zabio najmanje 40 koševa za pobjedu Lakersa od 90-87 protiv Jazzera
TRANSFER
Dinamo ga više ne želi: Panathinaikos želi dovesti Tomislava Barbarića! 'Da, do mene je također došla ta informacija, potpuno neslužbeno.'
NOGOMET
UEFA kaznila PAOK s 50 tisuća eura, plus 200 tisuća uvjetno Zbog kršenja pravila licenciranja i prijetnja izbacivanjem iz europskih natjecanja.
TRANSFER
Zamjena za Subašića: Goran Blažević novi vratar splitskog Hajduka Blažević je prošao mlađe uzrasne kategorije Hajdukove omladinske škole.
PONUDA
Francuski Paris SG nudi 28 milijuna za Brazilca Alexandrea Patoa Francuski prvoligaš na čijoj je trenerskoj klupi od nedavno Carlo Ancelotti nije ni blizu 40 do 45 milijuna eura koliko se nada dobiti Milan koji bi tako dobio sredstva za dovođenje Argentinca Carlosa Teveza iz Manchester Cityja.
KUP KRALJA
Real Madrid teško protiv Malage, Benzema osigurao prolaz Do 71. minute utakmica je bila bez pogodaka i Malagi koja je na San Bernabeu izgubila 3-2 bio je potreban samo jedna pogodak za prolaz
SJAJNA IGRA
Australian Open: Veić prošao u drugo kolo kvalifikacija U drugom kolu kvalifikacija našeg tenisača očekuje Talijan Matteo Viola, 155. na ATP ljestvici i to će im biti prvi međusobni ogled
NAPADAČ BAYERNA
Ivica Olić: Nadam se većoj minutaži u nastavku prvenstva Sada kada sam se vratio želim igrati više, a to bi bilo dobro i za mene i za klub - rekao je Olić.
NBA LIGA
Sjajni Kobe Bryant zabio čak 48 koševa za pobjedu Los Angeles Lakersa Washington Wizardsi stigli do prve pobjede ove sezone svladavši sinoć Toronto Raptorse 93-78.