NAPADAČI
Za dvojicom se traga: Huligani iz Novog Sada mjesec dana u pritvoru Kako je za Tanjug izjavio istražni sudac Nenad Simović, poslije saslušanja koje je obavilo više sudaca, pritvor je određen za svih 13 privedenih po nalogu tužilaštva, osumnjičenih za nasilničko ponašanje na sportskoj priredbi i na javnom skupu, a jedan od njih i za nedozvoljeno držanje oružja, prenosi B92.
KOMENTAR
Srbija je svladala Hrvatsku, ali opkoljen tisućama specijalaca i vojske izgubio je sport... Ljudi, do čega ovo vodi?
OZLJEDA OKA
Srpski navijači pogodili svog igrača bocom u oko i teško ga ozlijedili! Šokirala me ozljeda Šešuma jer je neki luđak s tribine bacio bocu koja je pogodila njega, a gađao je Balića i mene, rekao je šokirani Goluža.
NAPAD
Srpski navijači palicom razbili auto hrvatskih navijača u Beču Jedan od napadača je razbio staklo, a drugi je palicom udario po ruci hrvatskog vozača. Naši navijači su snimili napadače i snimku predali austrijskoj policiji.
IZBORNIK NEUTJEŠAN
Slavko Goluža: Više bih volio da smo pobijedili ovu utakmicu nego da smo uzeli zlato! 'Nema sad plakanja, sportaši smo, moramo dići glave i krenuti dalje.'
EBEL LIGA
Medveščak prvi put u povijesti lige poražen u Ljubljani! Hokejaši Medveščaka izgubili su u 3. kolu drugog kruga EBEL lige u Ljubljani od Olimpije sa 4-6.
EP 2012.
Rukometaši bez finala: Srbija iskoristila katastrofalno drugo poluvrijeme Hrvatske Goluža: Žao mi je što nismo dali sve od sebe. Vori: Uspavaju te, a onda još primiš zgoditak.
REAKCIJE
VIDEO Igor Vori: Treba im čestitati, ali guslanje u napadu prolazi samo sad Dozvolili smo im da igraju kako su htjeli, da nas umrtve. U 1. poluvremenu imali smo šansu otići na par golova razlike, a obrana je u nastavku bila loša....
POLUFINALE
Svega 200 hrvatskih navijača, pred 20.000 gledatelja glasno izviždana hrvatska himna Hrvatski navijači su u koloni pod pratnjom policije od granice kod Šimanovaca došli do Arene.
EP
Poznat prvi finalist Europskog prvenstva: Danci pobijedili Španjolce Dansku je do pobjede predvodio Rasmus Lauge Schmidt sa šest golova