VATRENI
Srna, Modrić i Olić: Bit će teško, ali prolazimo u drugi krug Eura Srna, Modrić i Olić su za Uefinu službenu internetsku stranicu (www.uefa.com) najavili prvenstvo naglasivši kako očekuju 'težak posao, ali i prolaz u četvrtfinale."
MIŠO KRSTIČEVIĆ
Novi trener Hajduka: Ja sam Dalmatinac i ovo je kruna mog rada! 'Dobio sam u ruke veliki klub, ali vjerujem da imam znanja, hrabrosti i poštenja voditi ga uspješno neovisno od bilo koga.'
VIDEO
Najbolje od Messija: Barcelona se zahvalila biografskim filmom U skoro 20 minuta na djelu se Argentinac može vidjeti od malih nogu i pokazan je cijeli njegov razvojni put od dolaska u katalonsku prijestolnicu 2003. godine.
NHL
Pittsburgh osigurao doigravanje, donosimo NHL rezultate! Hokejaši Pittsburgh Penguinsa treća su momčad koja je i teoretski osigurala nastup u ovogodišnjem doigravanju NHL lige..
ISPOVIJED
Igor Bišćan: Ante Čačić je marginalac, iza svega stoji Zdravko Mamić! 'On je kao Poncije Pilat oprao ruke od svega i rekao da ne može protiv trenera.'
NBA LIGA
Clippersi izgubili i od najlošije momčadi lige - New Orleans Hornetsa! Sve je veća vjerojatnost kako će trener Vinny Del Negro otići nakon ovih 90-97.
EBEL
KAC Klagenfurt poveo u finalu protiv Linza nakon pobjede 3-2 Druga utakmica igra se u nedjelju u Klagenfurtu, a prvak će postati momčad koja ostvari četiri pobjede.
POLJUD
Hajduk našao zamjenu za Balakova: Novi trener Bijelih Mišo Krstičević Sutra će biti predstavljen i novinarima dok će prvu utakmicu na trenerskoj dužnosti voditi u nedjelju u prvenstvenoj utakmici protiv vinkovačke Cibalije.
NAVIJAČ
Liverpoolu protiv Queens Park Rangersa nije pomogao niti James Bond "Redsi" su na Loftus Roadu sve do 77. minute vodili 2:0, no potom su u posljednjih 13 minuta primili tri gola i upisali poraz.
NAVIJAČKI NEREDI
Trideset privedenih na utakmici Rijeka-Hajduk na Kantridi Lakše su ozlijeđena dvojica navijača iz Splita, starosti 19 i 20 godina.