'Zbog Eduarda su mi dolazili pripadnici srpskog i bosanskog podzemlja' Izvršni predsjednik Dinama održao je press konferenciju na kojoj se osvrnuo na Eduarda...
TRANSFER
Aston Villa sprema ponudu za Vedrana Ćorluku Ćorluka je nedavno izrazio želju da napusti White Hart Lane jer se našao u nemilosti trenera Redknappa koji na poziciji desnog braniča koristi mladog engleskog reprezentativca Kylea Walkera.
DROGA
Svjetski boksački prvak nakon predoziranja bori se za život Shannan Taylor primljen je u bolnicu u Wollongongu, blizu Sydneyja u kritičnom stanju nakon što se predozirao.
NJEMAČKI MEDIJI
Ivica Olić napušta Bayern, umjesto njega stiže Papissa Demba Cisse Nije tajna kako je Olić ove sezone nezadovoljan svojom minutažom na Allianz Areni. Ove sezone je upisao sedam nastupa, no niti jednom nije započeo utakmicu od prve minute, a zabio je jedan gol.
DRUGA STRANA
Eduardo da Silva se oglasio: Ugovor je lihvarski i ništavan Eduardo da Silva poslao je javno priopćenje na temu spornog ugovora sa Zdravkom Mamićem kojeg vam prenosimo u cjelosti.
ATP LJESTVICA
Marin Čilić zadržao poziciju, Roger Federer ponovo treći Marin Čilić je na 22. mjestu, Ivan Ljubičić je na 30. poziciji, Ivan Dodig je 36., a Ivo Karlović na 56. mjestu.
CRNE VIJESTI
U ruci mu bila fotografija obitelji: Novi pokušaj samoubojstva suca! Chris Schelstraete (37) je pomoćni sudac koji si je u wc-u svlačionice nekoliko minuta prije utakmice 2. belgijske lige prerezao žile u subotu oko 20 sati!
NOVI DETALJI
Jasmin Repeša u srijedu preuzima Cibonu, ali i hrvatsku reprezentaciju? Samo detalji dijele Cibonu i Jasmina Repešu od potpisa ugovora koji bi trajao četiri i pol sezone...
EBEL LIGA
Medvjedi protiv lidera nadoknadili 0-3 i pobijedili nakon izvođenja penala! Hokejaši Medveščaka ostvarili su 10. pobjedu u zadnjih 11 utakmica u EBEL ligi. Kao domaćini su pobijedili momčad Linza s 5-4.