HAJDUK - DINAMO
Poljud će gorjeti! Razgrabljeno 30.000 ulaznica za najveći hrvatski derbi! Ministarstvo unutarnjih poslova susret procijenilo utakmicom visokog rizika.
VIDEO
Vraća se u staru formu: Nakon dva gola Izraelu, Eduardo zabio i Volinu Eduardo je bio strijelac za 2-0 u 28. minuti, a igrao je do 68. minute. Bio je to drugi Eduardov pogodak u prvenstvu ove sezone kojim je dokazao odličnu formu.
PRED DERBI
Krasimir Balakov: Vjerujem u momčad, a naša snaga je kolektiv! Kao recept za Dinamo naveo je: 100 posto koncentracija, 100 posto motivacija, 100 posto volje i želje da se pobijedi!
PREDSTAVLJEN
Joe Šimunić: Ne bojim se atmosfere u Splitu, ako me napadnu, branit ću se 'Jedino sam htio igrati za Dinamo Zagreb.'
OČEKIVANJA
Šimunić nema pravo nastupa protiv Reala Jurčić se nada, da bi ipak Šimunić mogao zaigrati protiv Reala
RAZLOZI SMJENE
Dejan Savićević: To nije bio isti Kranjčar kao prošle godine 'I prošle godine je bilo sličnih problema, ali smo zbog sjajnih rezultata sve gurali pod tepih.'
PUKLA LJUBAV
Dejo smijenio Cicu: Zlatko Kranjčar više nije izbornik Crne Gore! Cico je smijenjen na današnjoj sjednici Izvršnog odbora Nogometnog saveza Crne Gore.
DERBI
Preporodio ih Balakov. Braća Sharbini: Igramo doma i favoriti smo! Oni imaju kvalitetu sigurno, a sad da su puno bolji od nas, to ćemo vidjeti za dva dana, kaže Anas Sharbini.
DOBRE VIJESTI
Hrvatski napadač Bayerna Ivica Olić vraća se ranije od očekivanja Podsjetimo, ovaj 32-godišnji napadač zadobio je parcijalnu rupturu tetive u kuku u dvoboju trećega kola Bundeslige.