NOGOMET
Topnici neodlučeno s Wolverhamptonom Arsenal bi pobjedom preskočio Chelsea i probio se na četvrto mjesto, no ovako je ostao na peti, dok je Wolverhampton na 16. mjestu.
NOGOMETNA REPREZENTACIJA BiH
Safetu Sušiću nude novi ugovor BiH se nije uspjela plasirati na EURO 2012. jer je u dodatnim kvalifikacijama poražena od Portugala, no članovi povjerenstva za normalizaciju drže kako je vidljivo jačanje kvalitete igre.
NOGOMET
Čelnici Reala zbog izjave u medijima već traže Mourinhova nasljednika Mourinhova izjava da je engleski Premiership njegova "tiha patnja" natjerala je čelnike Reala da naprave uži krug favorita za njegova nasljednika.
PRIZNANJE
Cesare Prandelli: Mislim da će ipak Hrvatska biti najteži protivnik 'Nedavno sam ih gledao i to je odlična skupina naoružana talentom, koja igra brz i moderan nogomet. To će biti naša najteža utakmica skupine.'
BLIZU ODLASKA
Florent Malouda razmišlja o odlasku iz Chelsea i prelasku u PSG "Ne dobijam dosta minutaže. To je dosta ograničeno vrijeme za ambicije koje imam. Ne mogu biti sretan s time. Ako bude potrebno, otići ću", kazao je Malouda koji je u Chelsea došao iz Olympiquea Lyon 2007.
TRANSFER
Spursima treba lova, Niko Kranjčar može pakirati kovčege? Menadžer Tottenhama Harry Redknapp spreman je u siječnju prodati Niku Kranjčara i Stevena Pienaara.
EBEL LIGA
Hokejaši Medveščaka u Domu sportova poraženi od Graz 99ersa Pobjednički gol za Graz zabio je Toni Dahlman u 54. minuti.
ČETIRI KAFIĆA
Memorijal Dino Petrinović: Rakitić zabio za slavlje Vanille Pobjednik turnira je ekipa Vanille, koja je u finalu pobijedila Tropic 1:0. Strijelac pobjedničkog pogotka bio je hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić.
SPOT
VIDEO Uz bok velikanima: Dražen Petrović u finalu TV-najave NBA! Nemoguće je postalo moguće u spektakularno montiranom televizijskom spotu.
PRIZNANJA
Novak Đoković najbolji sportaš Europe, Kostelić osmi Drugi je svjetski prvak u formuli 1 Nijemac Sebastian Vettel, a treći njemački košarkaš Dirk Nowitzki.