TURNIR
Dinamo remijem protiv danskog Midtjyllanda do finala Atlantic cupa Dinamo je poveo golom Tonela u šestoj minuti, a izjednačio je Poulsen u 90. minuti. Dinamo je od 12. minute igrao s igračem manje nakon što isključen Jerko Leko koji je kao zadnji čovjek rušio Nworuha za što je dobio crveni karton.
PREMIERSHIP
VIDEO Drama na Stamford Bridgeu: Chelsea i Manchester United odigrali 3:3 Chelsea i Manchester United su odigrali 3:3 nakon što je Chelsea ispustio tri gola prednosti.
FINALE
ATP Zagreb: U finalu Mihail Južnji lako protiv Lukasa Lacka U finalnom susretu sedmog izdanja ATP teniskog turnira PBZ Zagreb Indoors Rus Mihail Južnji je deklasirao Slovaka Lukasa Lacka 6:2, 6:3.
SVJETSKI KUP
Chamonix, superkombinacija: Kostelić sedmi, osvojio 36 bodova Ovaj rezultat mu je donio 36 bodova i povećao prednost u ukupnom poretku skijaša na 941 bod.
VIDEO
Tony Parker zabio 42 koša za pobjedu Spursa nad Oklahoma City Thunderom Vodeći u Jugozapadnoj diviziji Spursi (16-9) poboljšali su svoj omjer pobjeda i poraza kod kuće na 13-1 igrajući zadnju utakmicu u svom AT&T Centru prije nego krenu na put gdje ih čeka devet utakmica.
MALI NOGOMET
Mato Stanković: Pokušat ćemo dobrom igrom plasirati se još dalje 'Hrvatska reprezentacija u utakmici zasluženo pobjedila reprezentaciju Češke i plasirala se u četvrtfinale.'
POGODAK ZA BOD
Olić: Nisam zaboravio Hamburg, nije ni moja obitelj. Bilo je lijepo vratiti se Bavarcima je bod donio Ivica Olić u 71. minuti, samo sedam minuta nakon što je ušao u igru.
PRIMERA
VIDEO Barcelona bez većih problema pobijedila Real Sociedad 2-1 Na ljestvici "kraljevski klub" drži prvu poziciju sa 55 bodova, sedam ispred Barce.
EURO Futsal: Hrvatska pobjedom protiv Češke u četvrfinale U drugom četvrfinalu Rumunji, drugoplasirani iz skupine A, igrat će protiv Španjolaca.
NOGOMET
Ivica Olić donio bod Bayernu protiv Hamburgera Olić je ušao u igru u 64. minuti, a već u 71. zabio je za 1-1.