NAPAD
Srpski navijači palicom razbili auto hrvatskih navijača u Beču Jedan od napadača je razbio staklo, a drugi je palicom udario po ruci hrvatskog vozača. Naši navijači su snimili napadače i snimku predali austrijskoj policiji.
IZBORNIK NEUTJEŠAN
Slavko Goluža: Više bih volio da smo pobijedili ovu utakmicu nego da smo uzeli zlato! 'Nema sad plakanja, sportaši smo, moramo dići glave i krenuti dalje.'
EBEL LIGA
Medveščak prvi put u povijesti lige poražen u Ljubljani! Hokejaši Medveščaka izgubili su u 3. kolu drugog kruga EBEL lige u Ljubljani od Olimpije sa 4-6.
EP 2012.
Rukometaši bez finala: Srbija iskoristila katastrofalno drugo poluvrijeme Hrvatske Goluža: Žao mi je što nismo dali sve od sebe. Vori: Uspavaju te, a onda još primiš zgoditak.
REAKCIJE
VIDEO Igor Vori: Treba im čestitati, ali guslanje u napadu prolazi samo sad Dozvolili smo im da igraju kako su htjeli, da nas umrtve. U 1. poluvremenu imali smo šansu otići na par golova razlike, a obrana je u nastavku bila loša....
POLUFINALE
Svega 200 hrvatskih navijača, pred 20.000 gledatelja glasno izviždana hrvatska himna Hrvatski navijači su u koloni pod pratnjom policije od granice kod Šimanovaca došli do Arene.
EP
Poznat prvi finalist Europskog prvenstva: Danci pobijedili Španjolce Dansku je do pobjede predvodio Rasmus Lauge Schmidt sa šest golova
PRED OKRŠAJ
VIDEO Ravnatelji hrvatske i srpske policije pozvali navijače na sportsko navijanje Neki hrvatski navijači već su u Areni, no srbijanska policija na granici je vraćala neke autobuse s navijačima koji su imali karte.
BEZ KARATA
Granična policija nije pustila 106 hrvatskih navijača u Srbiju Navijači iz Hrvatske i BiH u Srbiju su pokušali ući oko 11 sati preko srbijanskoga graničnog prijelaza Batrovaca.
NEREDI
Beograd: Sudac i tužitelj će eventualne izgrednike procesuirati na licu mjesta 'Svi koji budu narušavali javni red i mir ili budu uhvaćeni u kaznenom djelu odmah biti procesuirani', upozorava policija.