'ŠTETA ZA RUKIJA'
VIDEO Kruno Jurčić: Real je bio bolji, ali imali smo i mi svojih šansi Šteta što nisam zabio, možda je utakmica mogla otići u potpuno drugačijem smjeru, kazao je Ante Rukavina.
POMOĆNI TRENER
Aitor Karanka: Dinamo je bio strašno motiviran, sretan sam zbog pobjede! 'Dinamo je bio strašno motiviran, sretan sam što smo u drugom poluvremenu uspjeli dati gol i što smo s igračem manje uspjeli izvojevati pobjedu.'
LIGA PRVAKA
VIDEO Dinamo vrlo dobro parirao Real Madridu, Di Maria jedini svladao Kelavu Dinamo izgubio prvu utakmicu u LP od madridskog Reala 1:0.
JUBILEJ
Cristiano Ronaldo protiv Dinama odigrao 500. utakmicu Dvadesetšestogodišnji napadač je u dresu lisabonskog Sportinga, Manchester Uniteda i Reala skupio 416 nastupa, a još je 83 puta nastupio u nacionalnom dresu, što je ukupno 499 dvoboja.
LOŠ GLAS
Marca o Boysima: BBB je jedna od najnasilnijih desničarskih skupina Marca također nije propustila nadodati da su navijači donedavno bojkotirali Dinamove nastupe.
IZAZVALI EUFORIJU
Ronaldo i Jose Mourinho izazvali veliko zanimanje u centru Zagreba U centru Zagreba euforija, na pomoćnom igralištu u Maksimiru euforija. Nogometaši Real Madrida izazvali su veliko zanimanje građana Zagreba.
SASTAV
Dinamov 'dječji vrtić' na Real Madrid: Mladi Mateo Kovačić u udarnom sastavu! Jurčić je namjeravao izaći u formaciji 4-2-3-1, no čini se da će Dinamo zaigrati 4-4-1-1.
LIGA PRVAKA
ATLETIKA
Usain Bolt istrčao 9.85 i srušio rekord Hanžeka, Čičerova bolja od Blanke! Ruskinja u kratkom vremenu bila bolja od hrvatske najbolje atletičarke Blanke Vlašić.
LIGA PRVAKA
Nogometaši Reala u Maksimiru: U Zagreb smo došli s respektom 'Mislim da bi nam ovo moglo biti komplicirana utakmica, Dinamo ima puno dobrih igrača. '