MEDIJI
Mediji tvrde: Fabio Capello uskoro preuzima klupu Chelseaja? Nakon što je napustio kormilo engleske nogometne reprezentacije Fabio Capello bi ipak mogao ostati na Otoku.
NBA LIGA
Poznati sudionici All Star utakmice: Rondo i Garnett bez poziva Igrači prvih postava dviju Konferencija su izabrani prošli tjedan nakon glasovanja gledatelja.
NBA LIGA
VIDEO Gasol junak u velikoj pobjedi Lakersa protiv Celticsa Pierce je promašio šut u zadnjim sekundama, ali je Allen uhvatio loptu no Gasol ga je blokirao za pobjedu 88-87 nakon produžetaka.
NHL LIGA
Fylersi prekinuli niz od tri poraza pobjedom protiv Leafsa Vratara Philadelphije Sergej Bobrovskij je imao 35 obrane uključujući i udarac Bozaka za 4-4 pet minuta prije kraja.
MALI NOGOMET
Mato Stanković: Rani pogodak Rusa pokvario je naš plan Jukić. Treba reći da su Rusi kvalitetnija momčad, a bili su i odmorniji. Oni rotiraju 12 igrača, a mi sedam ili osam.
Ništa od finala: Hrvatska - Rusija 2:4 Za Hrvatsku je sve krenulo po lošem već u prvoj minuti, odnosno nakon samo 35 sekundi.
HKS
Jasmin Repeša izabran za izbornika košarkaške reprezentacije Već je bio izbornik u razdoblju od 2005. do 2009., a najveći uspjeh bio je plasman na OI u Pekingu 2008.
PRIVREMENO RJEŠENJE
Stuart Pearce potvrđen kao privremeni engleski izbornik 'Dosta se toga dogodilo u zadnjih osam dana i ne smijemo brzati ni sa čim, ali to nam je prioritet.'
NBA LIGA
Košarkaši Orlando Magica kao domaćini nadigrali Miami Heat Prvaci Dallas Mavericksi prekinuli su niz od tri poraza zaredom 105-95 pobjedom na gostovanju kod Denver Nuggetsa.
NHL LIGA
Buffalo Sabres na svom ledu svladali Boston Bruinse sa čak 6-0 Vratar Sabresa Ryan Miller obranio je svih 36 udaraca gostiju, dok su se za pogotke pobrinuli Christian Ehrhoff (6:23), Jason Pominville (14:49, 41:18), Tyler Ennis (21:52), Patrick Kaleta (38:11) i Drew Stafford (58:58).