KVALIFIKACIJE
VIDEO Rooney divljački pokosio Džudovića, Capello 'u šoku' "Tako nešto bi možda očekivao od igrača koji igra u nižim ligama."
TEORETSKI
Hrvatska još uvijek u igri za direktan plasman na EURO 2012. Hrvatska može direktno na EP i kao najbolja 'druga’ reprezentacija, no mnogo toga se treba poklopiti kako bi nam to uspjelo.
NOGOMET
Kvalifikacije za EURO: Rezultati jučerašnjih utakmica i trenutni poredak U skupini F vodi Grčka s 21 bod, druga je Hrvatska s 19.
Grčka iz tri kornera realizirala dva gola, Hrvatska izgubila 2:0! Grčka - Hrvatska na poluvremenu 0:0, na samom početku navijači skrivili prekid!
LEGENDA O SUKOBU
Ivica Osim: Kaos koji je loše izrežiran iz centara moći Čovjeku nakon ovog dođe da pomisli je li ovo kraj nogometa. Sve ovo me podsjeća na loše režije iz najcrnjeg doba naše zemlje.
HRVATSKO POLUFINALE
Čilić protiv Ljubičića u polufinalu Pekinga Hrvatska će imati predstavnika u finalu ATP turnira iz serije 500 u Pekingu.
ATP PEKING
Ivan Ljubičić se plasirao u polufinale! Ljubo svladao Rusa Mihaila Južnjog 7-6(4), 6-7(4), 6-2, nakon dva sata i 50 minuta igre.
UFC
VIDEO Stipe Miočić, američki Hrvat, debitira u UFC-u ''Mislim da sam spreman. Dobro sam trenirao i nadam se da mogu doći do pobjede''.
NOGOMET
Angelos Charisteas: Razveselit ćemo narod pobjedom protiv Hrvatske! "Vjerujem kako ćemo pobjedom protiv Hrvatske donijeti barem malo radosti našim ljudima, barem nakratko im vratiti osmijeh na lice."
NAVIJAČKI NEREDI
Sukobi navijača Hajduka i Željezničara u Sarajevu, utakmica otkazana Prema riječima prisutnih čula se i pucnjava iz vatrenog oružja, a u blizini Socijalnog na putu prema Grbavici je stiglo i vozilo Hitne pomoći.