EUROPSKA LIGA
Hajduk minimalno poražen u Stokeu. Balakov: Ovo je tek prvo poluvrijeme Nogometaši Hajduka su minimalno poraženi rezultatom 1:0 od domaćeg Stoke Cityja.
NOGOMET
Hrvatski igrači u Europskoj ligi: Rezultati utakmica Manuel Pamić odigrao je 90 minuta za prašku Spartu koja je pobijedila Sarajevo s 5:0.
REMI VARAŽDINA
Toplakov dječji vrtić pod ravnanjem Vugrinca iznenadio Rumunje Mjesecima ne primaju plažu, u prosjeku svaki tjedan izgube po jednog nogometaša, a još su im dvojicu odveli na SP mladih. I sa svim tim problemima iz Bukurešta su se vratili s pozitivnih 2-2.
SPLIT - FULHAM 2:2
Ivan Katalinić: Napravili smo jedno malo iznenađenje! 'Dobro smo snimili momčad Fulhama, pripremili smo se za njihovu igru. Suprostavili smo se onoliko koliko smo mogli.'
POLUFINALE SP-A
Talijani svladali Barakude i osigurali finale protiv Srbije Hrvatska vaterpolska reprezentacija poražena je od Italije u polufinalu Svjetskog prvenstva u Šangaju s 8:9 (0:1, 1:2, 3:5, 5:1).
NJIHOVA VERZIJA
Boysi: Mamić nam je nudio da preuzmemo Dinamov marketing 'Tijekom naših razgovora s upravom kluba Zdravko Mamić načelno je prihvatio naše zahtjeve, a potom se povukao nakon što je na utakmici s Neftčijem napunio stadion.'
DOJMOVI IGRAČA
Ivan Kelava: Nije nam bilo ugodno i ništa još nije rješeno Nije nam bilo lako igrati, vjerojatno zbog te umjetne trave na kojoj je zaista teško igrati u obrani - požalio se Leko.
IPAK PRIJENOS
HTV osigurala prijenos utakmice između Hajduka i Stoke Cityja U četvrtak pred malim ekranima uz kombinirani prijenos možete pratiti utakmice RNK Split koji počinje u 19:30 i Hajduka od 20:45
LIGA PRVAKA
Još jedna pobjeda: HJK - Dinamo 1-2 HJK je do vodstva stigao nakon nesporazuma u obrani Dinama.