EURO2012
Helder Postiga zbog ozljede propušta ostatak prvenstva Postiga je zbog ozljede iznesen s travnjaka, a umjesto njega drugo je poluvrijeme odigrao Hugo Almeida.
EURO2012
UEFA kaznila Ruski nogometni savez s dodatnih 35 tisuća eura U toj zadnjoj utakmici skupine A, Rusija je porazom 1-0 od Grčke eliminirana s Eura. UEFA nije navela o kakvoj se "neprihvatljivosti" natpisa radi, iako je poznato da je do sada kažnjavala natpise političkog karaktera.
EURO2012
Iniesta: Španjolska naučila pobjeđivati u teškim utakmicama Španjolska nije pobijedila Francusku u šest natjecateteljskih utakmica, izgubivši pet puta i odigravši jednom neriješeno.
DOPING
Lance Armstrong službeno zatražio obustavu istrage protiv njega 'USADA nije dala nikakav dokaz kako bi potvrdila ove lažne tvrdnje', rekao je Armstrongov odvjetnik.
EURO2012
Nijemci u zanosu: Više nas ništa neće zaustaviti! 'Njemačke rotacije okrunjene uspjehom: izbornik Loew je dokazao hrabrost kao što nije napravio dugo i za to je nagrađen.'
EURO 2012.
Ništa od grčke osvete: Njemačka - Grčka 4:2! Nijemci su od samog početka jurnuli po pobjedu, a nakon prvog poluvremena postigli su samo jedan zgoditak iz čak 13 udaraca.
SKUPINA C
EP 2012: Težak ždrijeb za hrvatske rukometašice Igrat će sa selekcijama Njemačke, Mađarske i Španjolske, odlučio je ždrijeb u Monacu.
NBA
VIDEO Miami uz nevjerojatnog LeBrona i Millera do naslova! James je u finalu postigao triple double, a Miller pogodio sedam trica iz osam pokušaja, odnosno točno pola trica od ukupnog broja koliko ih je Miami postigao.
TRANSFER
Jose Mourinho poručio čelnicima Reala da želi Luku Modrića! Cijena bi se kretala oko 30 milijuna funti, a Mourinho to želi obaviti prije uključivanja Manchestera u posao.
EURO2012
Ronaldo nakon četvrtfinala osigurao Portugalu i polufinale! Najveća zvijezda reprezentacije otključala je vrata Petra Cecha i Portugalu donio pobjedu od 1:0.