NOGOMET
Osmina Lige prvaka: Napoli uvjerljiv protiv Chelsea - 3:1 Gosti su poveli golom Juana Mate u 27. minuti, no talijanski sastav je do konca prvog dijela uspio okrenuti rezultat.
HOKEJ EBEL
Medveščak u gostima razbio Znojmo - 2:5 U seriji na četiri pobjede poveli 2:0. Treća utakmica je na rasporedu u četvrtak u Ledenoj dvorani Doma sportova
SLIJEDI KAZNA
UEFA pokrenula postupak protiv Porta zbog rasističkih ispada navijača Mete portugalskih navijača bili su tamnoputi igrači engleskog kluba Yaya Toure i Mario Balotelli.
NOGOMET
Hamren zove i Guidettija za prijateljski okršaj protiv Hrvatske Nova 'zvijezda' švedskog nogometa je 19-godišnji napadač Feyenoorda John Guidetti.
SVJETSKI KUP
Marcel Hirscher skinuo Ivicu Kostelića s prvog mjesta Hirscher je za plasman među osam najboljih dobio 30 bodova što je bilo dovoljno da preskoči Ivicu Kostelića.
NBA
Anthony Morrow će se na All Star vikendu natjecati u dresu Dražena Petrovića! Naš legendarni kapetan igrao je u njegovim Netsima i bio također sjajan šuter.
NHL LIGA
Uvjerljive pobjede Ottawa Senatorsa i Carolina Hurricanesa Senatorsi su nakon samo 95 sekundi već imali prednost od 2-0, te je domaći trener u vrlo ranoj fazi utakmice promijenio vratara, ali niti to nije imalo efekta na konačni ishod.
NBA LIGA
Dallas Mavericksi u ponedjeljak navečer svladali Boston Celticse Nowitzki je već početkom utakmice pretekao legendarnog centra Celticsa Roberta Parisha na 20. mjestu najboljih strijelaca lige svih vremena (Nowitzki je sada na 23,354 koševa, dok je Parish postigao 23,334), a u prvoj je četvrtini ostvario i svoju 1000. blokadu u karijeri.
AMBICIJE
Tonel: Neću produljiti ugovor s Dinamom, možda se vratim u Portugal Izgledna opcija je Sporting, gdje je trenerski posao preuzeo njegov prijatelj.
PRIMERA
Betis iz Seville kao gost svladao Real iz Zaragoze sa 2-0 U posljednjem dvoboju 23. kola španjolskog nogometnog prvenstva Betis iz Seville je kao gost svladao Real iz Zaragoze sa 2-0 (1-0).