NEVJEROJATNO
Fifa na ždrijeb kvalifikacija potrošila 150 milijuna kuna! Gotovo nevjerojatno zvuči podatak da je Fifa na organizaciju ždrijeba kvalifikacijskih skupina za SP potrošila 18 milijuna funta!
ATP LJESTVICA
Nakon umaškog finala: Čilić napredovao sedam mjesta na ATP ljestvici Plasmanom u finale Croatia Opena u Umagu Marin Čilić skočio je na 24. mjesto.
EUFORIJA
Dinamo opet hit: Redovi dugi stotine metara, satima se čeka na ulaznicu U ponedjeljak ujutro kilometarske kolone nisu se vidjele samo na naplatnim kućicama uz autoceste.
SP U-20
Hrvatski mladi nogometaši izgubili od Saudijske Arabije 0-2 Loš start mladih nogometaša u utakmici u kojem su bili favoriti, time su zakompicirali izglede za dobar rezultat.
ATP TURINIR
Pobjednik Umaga: Oleksandar Dolgopolov u finalu bolji od Marina Čilića Dolgopolov je prvi Ukrajinac koji slavi u Umagu.
LIJEČENJE RANA
Utješna pobjeda: Manchester United - Barcelona 2:1 Pobjedu je Eglezima donio pogodak Michaela Owena u 76. minuti.
KVALIFIKACIJE ZA SP 2014.
Hrvatska u skupini s Belgijom, Škotskom, Makedonijom, Walesom i - Srbijom! Samo pobjednik skupine ide izravno na SP.
TRESU MREŽE
Sjajne vijesti za Bilića: Pogoci Petrića i Iličevića u njemačkom Kupu Petrić je pogotkom u 72. minuti postavio konačni rezultat od 2-1 za HSV, a Iličević je postigao prvi pogodak na utakmici u 18. minuti kojim je tresirao put Kaiserslauternu do uvjeljive 3-0 pobjede protiv petoligaša Dynama iz Berlina.
TREĆI NA SVIJETU
BRONČANI VATERPOLISTI Pavić: Iz nokauta do utakmice iz snova! Bila je to utakmica iz snova. Kad se kaže vratili smo se u utakmici za broncu i pokazali karakter, to zvuči kao floskula, ali ovoga puta uistinu je tako.'
ŠKOTSKA
Nikica Jelavić zabio u prvoj pobjedi Rangersa u novoj sezoni Glasgow Rangersi su u drugom kolu škotskog prvenstva upisali prvu pobjedu, slavili su u gostima kod St. Johnstonea 2:0.