KVALIFIKACIJE
Hrvatska izborila EP! Hiddink: Ne namjeravam se vraćati u Istanbul Bilić: Imali smo više prilika i zaslužili smo pobjedu.
NOGOMET
Dario Šimić dobio priznanje Uefe za 100 nastupa za reprezentaciju Uefa ima posebne nagrade za igrače koji su upisali 100 i više nastupa za selekciju svoje zemlje
NOGOMET
Prvo poluvrijeme bez golova - Turska mnogo bolja nego u prvoj utakmici Gosti su imali odličnu priliku u petoj minuti, no samo zato što pomoćni sudac nije svirao očigledno zaleđe.
EUROKUP
Katastrofalni potop na domaćem parketu: Cibona - Gravelines 71:101! Cibona je doživjela pravu katastrofu, koja se nazirala već nakon -15 u prvoj četvrtini.
REAKCIJA
Vlatko Marković o odlasku iz HNS-a: Dosad su puno lagali... 'Il presidente' je navode o odlasku oštro odbacio. Učinio je to u svom poznatom stilu sa smiješkom na usnama.
ISPITIVANJA
Nakon Zorana Mamića, i Robert Kovač na razgovoru u USKOK-u! Oprostite, ali rečeno mi je da ne smijem nikakve izjave davati...
KVALIFIKACIJE ZA EURO
Večeras Hrvatskoj ipak treba pobjeda zbog Eura a i financija... Hrvatska nogometna reprezentacija večeras bi konačno trebala dovršiti posao i potvrditi plasman na Europsko prvenstvo sljedeće godine u Poljskoj i Ukrajini.
EUROKUP
Vranković: Veselila bi me i pobjeda s jednim košem razlike Cedevitu će na sjeveru Rusije u gostima kod Spartaka pratiti skupina od 30-ak navijača, a upitan je Dontaye Draper.
OPET POPULARNI
Galatasaray zapeo za Kranjčara: Turci nude šest milijuna eura? Da bi Galatasaray krenuo u pregovore o Kranjčaru s londonskim klubom, Terim samo čeka zeleno svjetlo predsjednika kluba Ünala Aysala.