SP Brazil: Hrvatska - Mali 2:1: Strijelac za vatrene bio je Ivan Perišić | Politika+

NOGOMET : SP Brazil: Hrvatska - Mali 2:1: Strijelac za vatrene bio je Ivan Perišić

Utakmica se igrala na rasprodanom stadionu Gradski vrt u Osijeku.

Piše: PolitikaPlus

Nogometna reprezentacija Hrvatske u prijateljskoj je utakmici u Osijeku pobijedila selekciju Malija sa 2-1. Strijelac za "vatrene" bio je Ivan Perišić u 14. i 64. minuti, a pogodak za Mali zabio je Diarra u 79. minuti.

Nakon napornih priprema u Bad Tatzmannsdorfu izbranici Nike Kovača pružili su dobru partiju, posebice u prvom poluvremenu. U nedjelju je slobodan dan, a u ponedjeljak u 15.00 sati kardinal Josip Bozanić primit će reprezentaciju na Kaptolu, dok je u 17.00 sati trening u Maksimiru. U utorak ujutro reprezentacija putuje u Brazil.

Utakmica je odigrana na rasprodanom stadionu Gradski vrt, a cjelokupan prihod od 15.700 prodanih ulaznica u iznosu od 386.000 kuna predsjednik HNS-a Davor Šuker uručio je načelniku općine Gunja, kojemu je Niko Kranjčar predao i ček od pola milijuna kuna, dok je Darijo Srna ček na isti iznos uručio predstavniku Caritasa Đakovačke biskupije.