HNL: Gorica na gostovanju u Zaprešiću savladala Inter sa 2-0

Piše: PolitikaPlus/Hina

Nogometaši Gorice ostvarili su četvrtu ovosezonsku pobjedu svladavši u nedjelju Inter sa 2-0 (1-0) na gostovanju u Zaprešiću u utakmici 10. kola Prve HNL.

U 32. minuti vodeći pogodak za Goricu postigao je Marija Čabraja. Prošlogodišnji najbolji strijelac Gorice Lukasz Zwolinski u 57. minuti je povećao prednost gostiju na konačnih 2-0. Bio je to prvi pogodak Zwolinskog u novoj sezoni HNL-a.

Vodeći Hajduk i drugoplasirani Dinamo imaju po 19 bodova, ali Splićani će od 19 sati na gostovanju kod Istre 1961 u Puli zaključiti 10. kolo. Trećeplasirana Rijeka ima 18 bodova iz devet utakmica, a četvrti je Osijek sa 16 bodova. Gorica je sa 15 bodova na petom mjestu, a šesta je Lokomotiva sa 14. Na začelju je Inter sa šest bodova.