A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Filename: controllers/home.php

Line Number: 131

Harry, jesi vidio golčinu!? Niko Kranjčar zabio veličanstven pogodak! | Politika+

SJAJAN POGODAK: Harry, jesi vidio golčinu!? Niko Kranjčar zabio veličanstven pogodak!

U 82. minuti je zabio takvu ljepoticu s trideset metara da su gledatelji na stadionu poustajali i ovacijama nagradili potez hrvatskog majstora.

Piše: PolitikaPlus

Osam golova i veličanstvena partija Nike Kranjčara obilježili su prijateljsku utakmicu Tottenhamovih rezervi i engleskog trećeligaša Milton Keynes Donsa. Spursi su u triler-susretu pred 16.000 navijača slavili 5:3, a Niko je još je jednom svima pokazao da je igrač za prvu momčad, i to kakav!

Bio je to još jedan veliki nastup Nike Kranjčara, ovoga puta u Denbighu, velškom gradiću koji je imao priliku svjedočiti majstorstvu ponajboljeg nogometaša Hrvatske. Niko je u 5:3 pobjedi protiv Donsa dvaput asistirao Romanu Pavljučenku, za prva dva gola, a u 82. minuti je zabio takvu ljepoticu s trideset metara da su gledatelji na stadionu poustajali i ovacijama nagradili potez hrvatskog majstora.

Zapljeskao je i Harry Redknapp, kao i svi igrači Spursa, ali bojimo se da niti ovaj potez, pa ni odlična partija našeg igrača, neće puno promijeniti 'shvaćanje nogometa' prljavog Harryja.