A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Filename: controllers/home.php

Line Number: 131

LIGA PRVAKA: VIDEO: Ivan Perišić, eurogolom spasio Borussiju od poraza protiv Arsenala!

Perišić volejom u posljedniom minutama osigurao bod Borussiji

Piše: PolitikaPlus/Dnevnik.hr

Hrvatski nogometaš Ivan Perišić doveo je do ludila brojne navijače dortmundske Borussije koji su, napokon, dočekali da njihovi miljenici igraju u društvu klubova Lige prvaka...

Na otvorenju skupine F Borussija je u Dortmundu odigrala protiv Arsenala 1-1, no domaćin može biti zadovoljan jednim bodom jer su do njega došli u 88. minuti. Za to je zaslužan Ivan Perišić koji je postigao briljantan pogodak. Naime, odbijenu loptu je Perišić dočekao na dvadesetak metara od vratiju Arsenala. Bez razmišljanja, malo iskosa, Perišić je lijevom nogom potegnuo, a lopta je u visokom luku, ali odjednom i uz streloviti pad, odsjela u suprotnom kutu gostujućih vratiju.

Bio je to, uz Hulka, vjerojatno najljepši pogodak u utorak u Ligi prvaka, a recimo da je Perišić istrčao na travnjak kao džoker u 69. minuti, te se pokazao kao pravi as iz rukava domaćeg trenera Kloppa.

Arsenal je, inače, vodio od 42. minute kada je Van Persie elegantno iskoristio 'jedan na jedan' šansu, u kojoj se našao nakon lijepo izvedene kontre. No, Borussija je bila mnogo bolja. Stvarala je konstantno šanse, ali su morali čekati na - Perišića.

U drugoj utakmici ove skupine Marseille je uzeo sva tri boda u Pireju. Zaslužnik je odlični argentinski nogometaš Lucho Gonzalez, kapetan francuske momčadi, koji je spretno reagirao u 51. minuti.