VIDEO Fantastične škarice Julija Baptiste u sudačkoj nadoknadi | Politika+

MAJSTORIJA: VIDEO Fantastične škarice Julija Baptiste u sudačkoj nadoknadi

Brazilski nogometaš Julio Baptista zabio je u 92. minuti sjajan gol.

Piše: Ivan Klarić

Brazilski nogometaš Julio Baptista zabio je u 92. minuti sjajan gol s kojim je njegova Malaga zadržala stopostotni učinak ove sezone pred svojim navijačima. Pobijedila je Malaga u 6. kolu Primere Getafe s 3-2...

Gosti su imali na pladnju veliki rezultat budući da su do 88. minute vodili s 2-1. Prije ove utakmice Getafe je na dva gostovanja upisao dva poraza, dok Malaga na domaćem terenu nije primila niti jedan pogodak u dvije pobjede.

U 88. minuti je Maresca iz blizine izjednačio na 2-2 da bi Julio Baptista sjajnim škaricama u 92. minuti svladao suparničkog vratara za Malagin 13 bod ove sezone i barem privremeni dolazak na prvo mjesto ljestvice.