Filename: controllers/home.php

Line Number: 131

VIDEA Barca i Milan lako, Arsenal u zadnjoj skundi do pobjede! | Politika+

LIGA PRVAKA: VIDEA Barca i Milan lako, Arsenal u zadnjoj skundi do pobjede!

U skupini E Lige prvaka Chelsea je pobjedom od 5-0 protiv nogometaša Genka napravio veliki korak prema plasmanu u drugi krug natjecanja.

Piše: PolitikaPlus
Ogled u Leverkusenu između Bayera i Valencije je bio vrlo napet, poveli su gosti u prvom poluvremenu i s tim se rezultatom otišlo na odmor. U nastavku susreta odličan odgovor domaćina, koji su u samo četri minute napravili preokret i postavili konačan rezultat od 2:1

Najuvjerljiviju pobjedu večeri su izborili,  nogometaši Chelseaja. koji su ukupno 25 puta pucali prema vratima Kötelesa, a od toga 13 puta u okvir vratiju. Ilustracije radi, recimo da je Genk samo jednom uputio šut i to ne u okvir gola:

Liga prvaka, 3. kolo skupina E:

Chelsea - Genk 5-0 (Meireles 8, Torres 11, 27, Ivanović 42, Kalou 72)

Bayer - Valencia 2-1 (Schürrle 52, Sam 56 / Jonas 24)

Redoslijed: 1. Chelsea 7, 2. Bayer 6, 3. Valencia 2, 4. Genk 1.

Borussia pala u Pireju, pobjeda Arsenala u 92.

Nogometaši Dortmunda ne mogu nikako pohvatai konce u Ligi prvaka. U trećoj utakmici igrači  Dortmunda su upisali drugi poraz, a uz to imaju tek jedan remi, izboren u zadnjim trenucima domaće utakmice protiv Arsenala

Dortmund je pao i u Pireju. Pobijedio je Olympiacos s 3-1, Hrvatski nogometaš Ivan Perišić je odigrao cijelu utakmicu za njemačkog prvaka

Pobjednički pogodak za Arsenal zlata vrijedan je postigao Aaron Ramsey u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Liga prvaka, 3. kolo skupina F:

Marseille - Arsenal 0-1 (Ramsey 90+2)

Olympiacos - Borussia (D) 3-1 (Holebas 8, Djebbour 40, Modesto 80 / Lewandowski 26)

Redoslijed: 1. Arsenal 7, 2. Marseille 6, 3. Olympiacos 3, 4. Borussia (D) 1.

Dva remija

U srijedu navečer, u utakmicama 3. kola skupine G Lige prvaka, su postignuta dva remija. Porto i Apoel su odigrali 1-1 na Dragao Stadionu, a Šahtar i Zenit u Donjecku 2-2.

Liga prvaka, 3. kolo skupina G:

Porto - Apoel 1-1 (Hulk 13 / Almeida 19)

Šahtar - Zenit 2-2 (Willian 15, Adriano 45 / Širokov 33, Faizulin 60)

Redoslijed: 1. Apoel 5, 2. Porto 4, 3. Zenit 4, 4. Šahtar 2.

Pobjede Milana i Barcelone

Nogometaši Barcelone i Milana su očekivano u srijedu navečer upisali nove pobjede u sklopu skupine H Lige prvaka. Slavili su s identičnih 2-0 protiv Viktorije Plzen, odnosno Bate Borisova.