Filename: controllers/home.php

Line Number: 131

Tottenham uvjerljiv, Kranjčar nastupio, pogodak Klasnića | Politika+

FA KUP: Tottenham uvjerljiv, Kranjčar nastupio, pogodak Klasnića

Od trojice hrvatskih nogometaša u redovima Spursa jedino je nastupio Niko Kranjčar koji je na terenu proveo svih 90 minuta, dok Luka Modrić i Vedran Ćorluka nisu bili u krugu kandidata za nastup.

Piše: PolitikaPlus/Hina

Nogometaši Tottenhama rutinski su odradili dvoboj 3. kola FA kupa porazivši na White Hart Laneu četvtoligaša Cheltenham Town 3:0. Golove za Spurse zabili su Jermain Defoe (24), Roman Pavljučenko (43) i Giovani Dos Santos (87).

Bolton je na gostovanju kod četvrtoligaša Macclesfield Towna odigrao 2:2, a prvi gol na utakmici zabio je Ivan Klasnić u sedmoj minuti. Hrvatski napadač je u sudačkoj nadoknadi mogao osigurati i prolaz Wanderersa, no nije realizirao zicer, točnije njegov udarac je obranio Jose Veiga.

Od ukupno trinaest premierligaša koji su nastupili danas prolaz dalje osigurali su i Everton, Stoke City, Newcastle United, Swansea City, Norwich City, West Bromwich Albion i Fulham, dok su Blackburn i Wigan ispali. Bez pobjednika je završio susret Milton Keynes Donsa i Queens Park Rangersa, te Birmingham Cityja i Wolverhamptona.