Filename: controllers/home.php

Line Number: 131

Oproštaj od Europe: Lokomotiva poražena od Dinama iz Minska | Politika+

MAKSIMIR: Oproštaj od Europe: Lokomotiva poražena od Dinama iz Minska

Lokomotiva je prije tjedan dana u Minsku pobijedila sa 2-1, ali u uzvratu u Maksimiru sastav iz Minska je slavio sa 3-2 (1-0).

Piše: PolitikaPlus

Nogometaši Lokomotive nisu se uspjeli plasirati u 3. pretkolo Europske lige, u 2. pretkolu izbacio ih je bjeloruski Dinamo iz Minska zahvaljujući više pogodaka u gostima. Lokomotiva je prije tjedan dana u Minsku pobijedila sa 2-1, ali u uzvratu u Maksimiru sastav iz Minska je slavio sa 3-2 (1-0).

Gosti iz Bjelorusije poveli su sa 2-0 golovima Lazara Veselinovića (41) i Hernana Figuereda (59), ali Petar Mišić (68) i Mario Šitum (72) su s dva gola u razmaku od samo četiri minute preokrenuli situaciju. No, domaći nisu uspjeli zadržati rezultat koji ih vodi dalje, Veselinović svojim drugim pogotkom u 82. minuti donio nastavak natjecanja bjeloruskom sastavu.