KLASA OPTIMIST
Zdravko Mamić: Stižu Sammir, Badelj! Sigurno idemo na Euro! Marković: Vjerujem da nam nastup u Poljskoj i Ukrajini neće pobjeći.
KVALIFIKACIJE
Venecuela porazila Argentinu u kvalifikacijama za SP Venecuela pobjedila Argentinu u drugom krugu južnoameričkih kvalifikacija za svjetsko prvenstvo 2014
Njemačka oborila rekord rekord star 29 godina! Njemci oborili vlastiti rekord star 29 godina koji je bio u kvalifikacijama za SP 1982. u Španjolskoj.
EURO 2012.
Poznato 12 sudionika EP-a, Hrvatska u dodatnim kvalifikacijama Direktan plasman izborili su pobjednici skupina Njemačka, Rusija, Italija, Francuska, Nizozemska, Grčka, Engleska, Danska i Španjolska, Švedska kao najbolja drugoplasirana reprezentacija, te domaćini Poljska i Ukrajina.
SJEDNICA U RIJECI
Zdravko Mamić prenio odluku Izvršnog odbora: Bilić ostaje izbornik! Na utakmici u Rijeci bilo je deset članova Izvršnog odbora, imali smo kvorum i nakon kratkih konzultacija odlučili smo da Slaven Bilić ostaje izbornikom i za dodatne kvalifikacije.
RIJEČ IZBORNIKA
Slaven Bilić: Ako je cilj bio prvo mjesto, onda je ovo neuspjeh "Ja od odgovornosti ne bježim, ali nema govora o raspadu sustava kako su to mediji razglasili."
VIDEO Hrvatska desetak minuta bila na Euru: Vatreni svladali Latviju Grci su prvi u skupini i idu na Europsko prvenstvo, a mi ćemo ga tek morati zaslužiti...
SPORT I POLITIKA
Hrvatska veleposlanica uložila prosvjed Grčkoj zbog napada na navijače "Policija i službe sigurnosti nisu poduzele odgovarajuće mjere kako bi se spriječili i zaustavili napadi na hrvatske navijače."
SKIJANJE
U Soeldenu samo Ivica Kostelić Na početku sezone Hrvatska će vjerojatno imati samo jednog predstavnika, pobjednika Svjetskog kupa Ivicu Kostelića.
ATP
I Marin Čilić izgubio u prvom kolu ATP turnira u Šangaju! Marin Čilić je izgubio u susretu 1. kola, bolji je bio Španjolac Albert Ramos sa 6-3, 6-4 nakon sat i 28 minuta igre