Tek nakon kaznenih udaraca Medveščak osigurao pobjedu | Politika+

EBEL LIGA: Tek nakon kaznenih udaraca Medveščak osigurao pobjedu

Medveščak je ostvario prvu pobjedu ove sezone u EBEL ligi.

Piše: PolitikaPlus

Hokejaši Medveščaka su sjajno ušli u susret, te su odličnom igrom došli do tri gola prednosti.

Semafor je nakon 22 minute pokazivao 3:0, no nakon toga se hokejaši Medveščaka opuštaju, dozvolivši igračima češkog Znojma da se vrate u utakmicu.

Do kraja druge trećine Znojmo je uspjelo smanjiti na 3:2, da bi na samom početku posljednje dionice Jan Seda dao gol za 3:3.

S tim  rezultatom se došlo do kraja regularnog djela utakmice, kao i nakon pet minuta produžetaka.Nakon toga  se pristupilo izvođenju kaznenih udaraca, Medveščak je ostao hladnije glave te su sa 2-0 ipak na kraju upisali dva vrijedna boda protiv debitanta u EBEL ligi.