A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Filename: controllers/home.php

Line Number: 131

Dinamo - Rijeka 2-0, igrači Dinama bez pozdrava otišli u svlačionicu | Politika+

HNL: Dinamo - Rijeka 2-0, igrači Dinama bez pozdrava otišli u svlačionicu

Dinamo je pogocima Ante Rukavine i Ivana Krstanović slavio 2:0 protiv Rijeke

Piše: PolitikaPlus

Momčad Krune Jurčića u prvom poluvremenu nije stvorila niti jednu ozbiljniju šansu, tek u drugom dijelu utakmice Dinamo je ubacio u brzinu više, vjerovatno nakon očitane bukvice u svlačionici. Prvo je Ante Rukavina  poentirao u 56. minuti nakon asistencije Ivana Krstanovića koji je potom sam stavio točku na i maksimirske predstave.

Zanimljivo da igrači Dinama nisu pozdravili Bad Blue Boyse prije nego što su otišli u svlačionicu. "Bukvica" Zdravka Mamića čini se da je urodila plodom. Dinamo je ovom pobjedom zadržao prednost od četiri boda u odnosu na drugoplasirani Hajduk.

STRIJELCI: 1-0 Rukavina (57), 2-0 Krstanović (79).