Filename: controllers/home.php

Line Number: 131

Rukometaši Zagreba ipak nisu uspjeli svladati Barcelonu | Politika+

LP: Rukometaši Zagreba ipak nisu uspjeli svladati Barcelonu

U prepunoj Areni u nastavku susreta poklekli su pred aktualnim europskim prvakom i izgubili sa 30-31

Piše: Ivan Klarić

Cijela je Arena je bila  na nogama, sa tribina se čulo skandiraje 'Iztok Puc'. Način je to na koji su svi koji su pristigli na utakmicu Lige prvaka između Zagreba i Barcelone htjeli odati počast preminulom rukometašu...

Europski prvak Barcelona pobjedila je u dvoboju 4.kola skupine A rukometaše zagrebačkog Croatia osiguranja s 31:30 pred 12 tisuća ljudi. Nakon odličnog prvog dijela koji su zagrebaši riješili u svoju korist, konačni rezultat su kreirali lošim početkom drugog dijela kada su im u  nastavku ostavili previše prostora, koji je Barcelona znala iskoristiti,  došavši do dva gola razlikel Barcelonini igrači su to znali zadržati do kraja utakmice. CO je mogla doći do boda ali nije iskoristila pruženu priliku zadnjih 10 sekundi.

Kod Zagreba najbolji je bio Horvat sa 10 golova, a Barcelonu je predvodio Rutenka sa 7 pogodaka.

Treba napomenuti i da je sav prihod od ulaznica sa današnje utakmice namijenjen obitelji Iztoka Puca.

U sljedećem kolu 20. studenoga CO Zagreb gostuje kod francuskog Chamberyja.